הרכב שלך ההתמחות שלנו

רכב ישן 

cogs, cogs, settings, gears, generate, control, options

רכב ישן

מחזיקים רכב ישן? רוצים להיפטר ממנו? זה הרגע להזמין צוות מקצועי שיבדוק מה הערך של הרכב שלכם. הרכב הישן שלכם יכול להיות שווה כסף גם אם המצב המכני שלו גרוע ביותר. הרכב הישן יכול להימכר לחברה לפירוק רכבים המספקת מחיר על-פי מצב הרכב והדגם שלו. אם הרכב שלכם ישן ונמצא בחניה כל הזמן, אין סיבה שלא תמכרו אותו לפירוק ותהנו מכסף מזומן מיידי אצלכם. השירות הוא אידיאלי מכיוון שהוא מגיע עד אליכם לכל מקום בו הרכב הישן שלכם נמצא.

קניית רכבים ישנים מסחריים

שירות קניית רכבים ישנים מתאים לכל סוגי הרכב וגם כולל קנייה של רכבים מסחריים ישנים. אם אתם מחזיקים ברכב מסחרי ישן אשר שימש אתכם לעבודה ולא מצליחים למכור אותו, האפשרות הטובה ביותר בשבילכם היא לקבל מחיר מלא על הרכב המסחרי שלכם בכל מצב מכני בו הוא נמצא כאשר השירות המוצע לכם מתבצע במקום בו נמצא הרכב ללא צורך נסיעה או הובלה שלו למקום מסויים.

קניית רכב ישן דרך חברה מקצועית

אם קיבלתם החלטה לפנות לשירות מקצועי לקניית רכב ישן, כדאי שתדעו שיש לכם הזדמנות לקבל על הרכב תשלום מיידי במזומן ללא צורך בחיפוש אחר קונה. הערכת השווי מתבצעת במקום באמצעות צוות מקצועי ואתם יכולים לקבל תשלום על הרכב כבר באותו היום.

תהליך קניית אוטו ישן במזומן

התהליך לקניית אוטו ישן על-ידי חברה לפירוק רכבים הוא קצר יחסית ודורש כאמור בדיקה מעמיקה של הרכב. חברת אלירן רכבים לפירוק ולנסיעה מביאה איתה ניסיון וידע בהערכת שווי רכב ישן ואתם יכולים לקבל מחיר הולם והוגן עבור הרכב שלכם גם אם המצב המכני שלו גרוע מאוד. הרכבים ברוב המקרים מועברים למיחזור במגרש מקצועי לפירוק ומיחזור רכבים וזאת בכדי לשמור על הסביבה ולהעביר את חומרי הגלם של הרכב הישן שלכם לצורך ייצור מוצרי מתכת ופלסטיק.

קנייה של רכב ישן דרך חברת אלירן רכבים לפירוק ולנסיעה

רוצים לקבל תשלום על הרכב הישן שלכם? חברת אלירן רכבים לפירוק ולנסיעה מציעה לכם הצעה שלא תוכלו לסרב שלה! הצוות המקצועי של החברה יגיע אליכם עד הבית או לכל מקום בו הרכב הישן שלכם נמצא ויבצע עבורכם בדיקה של הרכב. הבדיקה תאפשר לתת לכם שווי ערך למצב רכב הנוכחי. במידה וההצעה של חברת אלירן רכבים לפירוק ולנסיעה טובה לכם, אתם יכולים לקבל את הכסף במזומן בו במקום ולהיפטר מהרכב שלכם בצורה מהירה ויעילה.

שירותים נוספים

פירוק רכבים
קניית רכבים
פירוק קטנועים
צור קשר
 


לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

phone, phone, contact, telephone, support, call

074-764-86-25
074-769-14-89

shoshacar@gmail.com

חמדה 15, ראשון לציון

location2, location, map, marker, pin

א'- ה' 08:00-18:00

clock, clock, time, schedule
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

נשמח לעזור ולתת לכם את השירות הטוב ביותר!

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 074-769-14-89 או 074-764-86-25
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם