קניית רכב לגריטה בתל אביב

cogs, cogs, settings, gears, generate, control, options
בשנת 2013 הופסקה תוכנית הגריטה של ממשלת ישראל שמטרתה הייתה להוריד רכבים ישנים מהכביש, הפולטים זיהום סביבתי רב ומהווים סכנה לנוסעים בהם מכיוון שאינם מחזיקים בתקנות בטיחותיות כגון חגורת בטיחות במושב האחורי, כריות אוויר במושב הקדמי ושלדות בתקנים המחמירים הקיימים היום. למרות זאת יש עדיין דרך לשלוח רכב לגריטה באופן פרטי. לבעלי רכבים הגרים באיזור המרכז, ניתן לקבל שירות של קניית רכב לגריטה בתל אביב. באמצעות הגריטה של הרכב ניתן למחזר את חלקי הרכב לשימוש בתעשיות המתכת השונות ולקבל בתמורה לרכב הישן תשלום הוגן ומשתלם. 

קניית רכב לגריטה בבאר שבע

בעל רכב המתגורר באיזור דרום הארץ יכול לקבוע פגישה לקניית רכב לגריטה בבאר שבע ולקבל תשלום מיידי על הרכב הישן הנשלח לפירוק. חברה פרטית המציעה שירות גריטה שולחת נציג המשלם לבעל הרכב באופן מיידי על הרכב הישן. 

קניית רכב לגריטה בגבעתיים

גם באיזור העיר גבעתיים ניתן לקבל שירותי גריטה. קניית רכב לגריטה בגבעתיים היא משתלמת ביותר ומאפשרת לכל בעלי הרכב הישנים להרוויח כסף מרכב שאינו שימושי או אינו בטיחותי לנהיגה על הכביש. 

קביעת פגישה עם חברה פרטית לקניית רכב לגריטה

אם החלטתם לשלוח את הרכב לפירוק על-ידי חברה פרטית, אתם מוזמנים לקבוע פגישה עם חברה לפירוק רכבים המתמחה בקניית רכב לגריטה. חברת אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה כוללת צוות מנוסה בתחום הגריטה ותמחור של רכבים המיועדים לפירוק. גריטה של רכב ישן היא טובה לכל הצדדים - בעל הרכב מקבל תשלום הולם על הרכב הישן, חברת הגריטה שולחת את הרכב למיחזור לתעשיות המתכת והסביבה מרוויחה מכך שהרכב הישן אינו פולט גזים מזהמים לאוויר. 

קניית רכב לגריטה בתל אביב דרך חברה מקצועית לפירוק רכבים - חברת אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה

חברת אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה יושבת ברחוב חמדה 15 בעיר ראשון לציון, אך מאפשרת ללקוחותיה שירות מקצועי של קניית רכב לגריטה בתל אביב ובערים הסובבות לה. 

אם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר לגריטה של הרכב שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו דרך מספר הטלפון המופיע באתר האינטרנט של חברת אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה, או לחילופין להשאיר פרטים אישיים דרך האתר ונציג יחזור אליכם בהקדם.

שירותים נוספים

פירוק רכבים
קניית רכבים
פירוק קטנועים
צור קשר
 


לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

phone, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-89

shoshacar@gmail.com

חמדה 15, ראשון לציון

location2, location, map, marker, pin

א'- ה' 08:00-18:00

clock, clock, time, schedule
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

נשמח לעזור ולתת לכם את השירות הטוב ביותר!

לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם