קניית מכונית לפירוק

cogs, cogs, settings, gears, generate, control, options
יש לכם רכב ישן ולא תקין בחניה של הבית? לא משתלם לכם להשאיר אותו בחניה! רכב ישן שלא נוסע יכול להימכר לחברה המתמחה בקניית מכונית לפירוק. תחזוקת רכב ישן לעיתים עולה על שווי השוק שלו, ובמקרים כאלה רבים מבעלי הרכבים משאירים את הרכב בחניה ולא נוגעים בו. ניתן לראות אלפי רכבים לא פעילים בחניונים שכונתיים כמעט בכל עיר. האם משתלם לבעל רכב להשאיר רכב בחניה לתקופה ארוכה כל כך? התשובה היא בוודאות לא! רכב שלא נוסע בכלל ונמצא בחניה מתיישן וחלקים נוספים מפסיקים לעבוד. כלומר, השווי של הרכב רק יורד עם הזמן, ולכן כדאי מאוד למכור אותו לפירוק בהקדם ולקבל עליו את המקסימום שניתן במצבו הקיים.  

קניית רכב במזומן

שיטת המכירה של הרכבים לפירוק משמשת כבר שנים רבות בעלי רכבים וחברות לפירוק רכבים ישנים. בשיטה זו החברות שולחות נציג אליכם הביתה אשר בודק את הרכב ונותן לכם הצעת מחיר לקניית רכב במזומן. הרכב שלכם במצב גרוע? לא בטוחים שאפשר בכלל למכור אותו? אל תהססו, ותזמינו אליכם חברה המתמחה בקניית מכונית לפירוק. לאחר הפירוק יתבצעו פעולות מיחזור של חלקי הרכב. החלקים של הרכב שלכם ישמשו את תעשיית המתכת ואתם תעזרו גם לשמור על סביבה נקייה יותר.  

קניית מכונית לפירוק על-ידי אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה

קיבלתם החלטה להזמין חברה לפירוק רכבים? עשיתם החלטה נכונה! צוות אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה יעזור לכם להיפטר מהרכב שלכם במהירות ובקלות. השארת רכב זמן רב בחניות מסויימות יכולה לגרור אחריה קנס מהרשות המקומית, לכן כדאי לפנות לחברה לפירוק מכוניות בהקדם ולהוציא את הרכב מהחניה ישירות לפירוק. הרכב שלכם הוא רכב אספנות אך הוא כבר לא נוסע? אתם יכולים להחליט אם אתם מעוניינים לשמור אותו או למכור אותו לאלירן קונה רכבים לפירוק ונסיעה. 

קביעת פגישה עם אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה

ליצירת קשר וקביעת פגישה עם צוות אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים האישיים שלכם ואת פרטי הרכב באתר האינטרנט של החברה. לאחר שהחברה תקבל את הפניה שלכם, נציג אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה יחזור אליכם לתיאום פגישה.  
 

שירותים נוספים

פירוק רכבים
קניית רכבים
פירוק קטנועים
צור קשר
 


לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

phone, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-89

shoshacar@gmail.com

חמדה 15, ראשון לציון

location2, location, map, marker, pin

א'- ה' 08:00-18:00

clock, clock, time, schedule
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

נשמח לעזור ולתת לכם את השירות הטוב ביותר!

לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם