קונה רכבים

cogs, cogs, settings, gears, generate, control, options
מחזיקים רכב ישן או רכב שעבר תאונה רצינית? אין סיבה שתשאירו את הרכב בחניה, אתם יכולים לעשות ממנו רווח יפה! בפניה לחברה אשר קונה רכבים, תוכלו לקבל הצעת מחיר על הרכב שלכם בהתאם לסוג הרכב ולמצב המכני של החלקים ברכב. בעת מכירה של רכב פרטי, החברה אשר קונה מכם את הרכב יכולה לבחור ב-2 האופציות הבאות:
 
- תיקון הרכב שלכם באופן מקצועי ומכירתו לצד שלישי לאחר החזרתו לכביש.
- פירוק הרכב ומכירת החלקים לחברות אשר מתמחות במיחזור מתכות ומיחזור פלסטיק.
 
כשאתם מוכרים רכב ישן או לא תקין, אתם למעשה עוזרים גם לסביבה. מיחזור החלקים של הרכב או תיקון שלו, מונעים מהרכב להפוך לפסולת אשר מזהמת  את הסביבה בה אתם חיים. 

מכירת הרכב לחברה

גם אם הרכב שלכם נראה לא שימושי ונמצא במצב גרוע, כדאי לכם לדעת כי גם במצבים כאלה הרכב שווה כסף! נהוג לחשוב שרכב לא תקין צריך להיזרק באתר גרוטאות, אך היום, עם שיפור הטכנולוגיות למיחזור מתכות ופלסטיק לחומרי גלם לתעשיות השונות, ניתן לעשות שימוש יעיל כמעט בכל רכב ישן או רכב שעבר תאונה רצינית. 

הצעת מחיר לקנייה של רכב 

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לקנייה של רכב? זה הרגע לפנות לחברה פרטית לקנייה של רכבים לא תקינים המיועדים לפירוק. אם תיקון הרכב שלכם יעלה לכם הרבה מאוד כסף, מומלץ לכם להעביר אותו למכירה במצבו הנוכחי ולקבל על זה תמורה כספית הולמת. 

איך מזמינים קניית רכבים לפירוק?

אם החלטתם לפנות לחברה לקניית רכבים לפירוק, אתם מוזמנים לפנות לחברה ותיקה ומוכרת אשר קונה רכבים מסוגים שונים לפירוק או לתיקון ומכירה. 'אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה' מציעים לכם לקנות מכם את הרכב במזומן ולאפשר לכם להיפטר מהרכב הישן והלא תקין בהקדם. ככל שתמתינו, הבלאי של הרכב שלכם יהיה גדול יותר ולכן מומלץ שתעבירו את הרכב שלכם לחברה מנוסה ומקצועית הקונה רכבים ישנים. 

פניה לאלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה 

להצעת מחיר לרכב שלכם, פנו עכשיו ל'אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה', וקבלו הצעת מחיר משתלמת על הרכב שלכם. צוות מקצועי לקנייה של רכב אפשר למצוא רק אצל אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה. 
 

שירותים נוספים

פירוק רכבים
קניית רכבים
פירוק קטנועים
צור קשר
 


לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

phone, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-89

shoshacar@gmail.com

חמדה 15, ראשון לציון

location2, location, map, marker, pin

א'- ה' 08:00-18:00

clock, clock, time, schedule
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

נשמח לעזור ולתת לכם את השירות הטוב ביותר!

לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם