קונה רכבים לפירוק

cogs, cogs, settings, gears, generate, control, options
הרכב שברשותכם עבר תאונת טוטאל לוס? כדאי שתכירו את האופציה להעברה של הרכב לקונה רכבים לפירוק. אם הרכב שלכם נפגע בתאונה רצינית ואין אפשרות לתקן אותו במחיר סביר, מכירה של הרכב לפירוק היא משתלמת ביותר. המכירה של הרכב לפירוק מאפשרת לכם לקבל כסף מזומן באופן מיידי בעת המכירה. שירות המכירה מספק לכם גם שירותי פינוי של הרכב מהחניה שלכם למקום הפירוק של הרכב. בעלי רכבים רבים ברחבי הארץ משתמשים בשירותי קנייה של רכב ישן ונהנים משירות מהיר עד הבית  הכולל הצעת מחיר לקנייה ופינוי של הרכב מהחניה.  

קניית רכב ישן 

אם אתם מחזיקים ברכב ישן אשר עלות האחזקה שלו גבוהה בצורה משמעותית, גם כאן כדאי לכם להשתמש באופציה למכירת הרכב לפירוק או תיקון. קניית רכב ישן נעשית על-ידי חברות המתמחות בפירוק רכבים ישנים או רכבים במצב של טוטאל לוס לאחר תאונה.

לא הצלחתם למכור את הרכב לאנשים פרטיים, למה שחברה פרטית תקנה אותו?

חברה פרטית תהיה מוכנה לקנות את הרכב שלכם מכיוון שבכל רכב יש חלקים שימושיים ורלוונטיים למוסכים בתחומים שונים כגון חשמלאי רכב ומוסכים לחלקי חילוף. מלבד שימוש בחלקים מסויימים ברכב, פירוק הרכב באופן מלא מאפשר מיחזור של אותם חלקי מתכת ופלסטיק מהם עשוי הרכב שלכם. 

פניה לקונה רכבים לפירוק

קיבלתם החלטה לפנות לקונה רכבים לפירוק? עשיתם החלטה משתלמת! מכירה של הרכב לחברה לקנייה של רכבים מאפשרת לכם לקבל תשלום הולם על רכב אשר נמצא בחניה במשך כל השבוע. אחת החברות הטובות ביותר לפירוק של רכבים ישנים או רכבים שעברו תאונה ממוקמת באיזור מרכזי בעיר ראשון לציון. אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה מציעים לכם שירות אישי ומקצועי לתמחור, גרירה וקנייה של הרכב שלכם במזומן. 

אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה

מעוניינים לפנות לאלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה? הגעתם למקום הנכון! אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה יגיעו עד אליכם על מנת שיוכלו לבדוק את הרכב ולתת הצעת מחיר המתאימה לסוג ומצב הרכב הנוכחי. מאות לקוחות באיזור השפלה והמרכז נהנים משירותי החברה המציעה קנייה של רכבים לפירוק ומאפשרת להיפטר מרכב ישן או רכב לא תקין בצורה מהירה ויעילה. 
 

שירותים נוספים

פירוק רכבים
קניית רכבים
פירוק קטנועים
צור קשר
 


לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

phone, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-89

shoshacar@gmail.com

חמדה 15, ראשון לציון

location2, location, map, marker, pin

א'- ה' 08:00-18:00

clock, clock, time, schedule
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

נשמח לעזור ולתת לכם את השירות הטוב ביותר!

לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם