קונה מכוניות לגריטה

cogs, cogs, settings, gears, generate, control, options
שירותי קונה מכוניות לגריטה הינו שירות מקצועי ומבוקש במיוחד, אשר מיועד עבור כל מי שמחזיק ברכב ישן אשר לא כשיר לנהיגה. קונה מכוניות לגריטה למעשה רוכש את הרכב, ועושה שימוש בחלקים מסוימים בו, התקינים כמובן. בנוסף, קונה מכוניות לגריטה יכול אף להתאים לרכב אשר עבר תאונת טוטאל לוס, אז הרכב למעשה נמכר כגוש מתכת, ועובר תהליך מחזור. כמו כן, חשוב לזכור כי התהליך של קונה מכוניות לגריטה חייב להיות מקצועי, ולפני הקניה יש לבטל קודם כל את תעודת הרישוי של המכונית. מדובר בתהליך פשוט יחסית אשר מתבצע באמצעות שליחת טופס ביטול אל משרד הרישוי, זאת לצד הצגה של תעודת הזהות של בעל הרכב, לוחיות הרישוי של הרכב גם כן. במידה ונותרה תקופה מסוימת עד לסיום הטסט של הרכב, אשר שולמה מראש, ניתן לבקש החזר באופן יחסי, בגין האגרה אשר שולמה. אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה הינה חברה מקצועית ומנוסה אשר מתמחה בשירותי קניית רכבים מכל הסוגים וכמובן גם קונה כל סוגי הרכבים במזומן, קונה רכבים בלי טסט, קונה רכבים לאחר תאונה ועוד. 

קונה כל סוגי הרכבים במזומן

קונה כל סוגי הרכבים במזומן מיועד עבור כל אחד אשר מחזיק ברכב לא כשיר לנהיגה. כיום, ישראלים רבים, בעלי רכב ישן, מתקשים במיוחד למצוא חברה או גוף כלשהו אשר יקנה את הרכב הישן שלהם במחיר הוגן, באופן מקצועי והגון. חברת אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה מציעה מענה ופתרון עבור לקוחות רבים אשר אינם יודעים כיצד למכור את רכבם הישן, מגיעה עד לבית הלקוח, מבצעת את שירות הגרר, ומשלמת במקום עבור קניית הרכב הישן. 

קונה רכבים בלי טסט

אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה קונה רכבים בלי טסט, ומציעה פתרון מקצועי ומהיר עבור כל מי שמחזיק ברכב ישן, ללא טסט, ופעמים רבות אף אינו כשיר לנהיגה. יש מי שלא מחדש את הטסט כי אינו מעוניין ברכב, ויש מי שלא מחדש את הטסט בעקבות מצב מכני לא תקין של הרכב.

קונה רכבים לאחר תאונה

חברת אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה הינה חברה מקצועית ומנוסה אשר מתמחה בקנייה של סוגים שונים של רכבים, קונה רכבים לאחר תאונה, רכבים לפירוק, רכבים לנסיעה. כל לקוח מקבל את השירות האמין והמקצועי ביותר, בזמן הקצר ביותר. 
 

שירותים נוספים

פירוק רכבים
קניית רכבים
פירוק קטנועים
צור קשר
 


לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

phone, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-89

shoshacar@gmail.com

חמדה 15, ראשון לציון

location2, location, map, marker, pin

א'- ה' 08:00-18:00

clock, clock, time, schedule
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

נשמח לעזור ולתת לכם את השירות הטוב ביותר!

לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם