פירוק רכבים

cogs, cogs, settings, gears, generate, control, options
כל מכונית מגיעה בשלב מסוים למצב בו היא כבר דורשת יותר מדי טיפול ומגיעה למוסך לעיתים קרובות מדיי. במצב זה, כאשר המכונית כבר נמצאת בכבישים מספר לא מועט של שנים – האחזקה שלה עולה יותר מכדאיות השימוש בה ומהשווי שלה.

מכונית כזו דורשת גם זמן רב שאותו מבלים במוסכים וגם קשה מאוד למכור אותה במחיר משתלם. קונים פוטנציאליים ירצו להעביר את הרכב בדיקה וקרוב לוודאי שלא ירצו לקנות רכב ישן שכבר אינו מתפקד כהלכה.

מכונית כזו גם אינה עוברת את הטסט בקלות וישנם אנשים שכבר מעדיפים לא להעביר אותה טסט כלל.

אז מה הדבר הנכון לעשות במצב הזה?
במצב כזה הפתרון המומלץ ביותר הוא מכירה של הרכב לפירוק. חברות כמו החברה שלנו, אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה, מתמחות בהגעה מהירה לבעל הרכב וקנייה של המכונית בתהליך קצר ותוך מתן מחיר משתלם.
אין צורך בביצוע בדיקה לרכב כאשר מוכרים אותו לפירוק. מדובר במכוניות שכבר לא ישמשו לנסיעה ולכן הבדיקה מיותרת וגוזלת זמן וכסף, ואין בה צורך.

כאשר אתם מוכרים רכב לפירוק חשוב לפנות לחברה אמינה כמו אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה. חברה אמינה היא כזו שיש לה ניסיון בתהליך קניית רכבים לפירוק ומציעה שירות מהיר ויעיל ומתן הצעת מחיר כדאית – בהתאם לסוג הרכב.

אנחנו ניתן לכם את הצעת המחיר המתאימה והטובה ביותר וגם נסביר לכם כל מה שתרצו לדעת על תהליך המכירה לפירוק. כאשר מורידים מכונית מהכביש, יש תהליך פרוצדורלי שצריך להיעשות – ואנחנו נעשה אותו לאחר קניית המכונית מכם. העברת הבעלות תתבצע באופן המהיר ביותר, מתוך מחויבות למתן שירות אמין ואיכותי ללקוחות שלנו.

פירוק רכבים הוא תהליך בלתי נמנע, בסופו של דבר. במקום לבזבז זמן רב בריצות למוסכים ובניסיונות עקרים למכור את הרכב הישן – אצל אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה מציע לכם פתרון קל ונוח בהרבה. לקוחות הפונים אלינו מקבלים שירות מהיר ביותר ותוך זמן קצר כבר מוכרים לנו את הרכב שלהם. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולממש את הפתרון הטוב ביותר האפשרי לרכב הישן שלכם.

שירותים נוספים

פירוק רכבים
קניית רכבים
פירוק קטנועים
צור קשר
 


לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

phone, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-89

shoshacar@gmail.com

חמדה 15, ראשון לציון

location2, location, map, marker, pin

א'- ה' 08:00-18:00

clock, clock, time, schedule
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

נשמח לעזור ולתת לכם את השירות הטוב ביותר!

לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם