פירוק רכבים

cogs, cogs, settings, gears, generate, control, options
מעוניינים בשירות מקצועי לפירוק הרכב? היום אתם יכולים להינות משירות אישי ומקצועי עד הבית לקנייה של הרכב הישן שלכם המיועד לפירוק. רכבים ישנים או רכבים אשר אינם יכולים לעלות על הכביש לנסיעה שווים לבעליהם כסף. השירות כולל הצעת מחיר במזומן לרכב הישן שלכם והובלה של הרכב למקום מיוחד לפירוק רכבים. אם חשבתם שרכב מקולקל שכבר לא נוסע הוא חסר ערך, כדאי שתכירו את שיטת הגריטה. הגריטה היא שיטת מיחזור של חלקי מתכת מכלי תחבורה שונים כולל רכבים פרטיים. בשיטה זו ניתן לפרק כל רכב פרטי ולהוציא ממנו את החלקים הרלוונטיים ממתכת אשר ישמשו לייצור מחדש בתעשיות המתכת השונות. 

גריטת רכבים

אם החלטתם למכור את הרכב שלכם לגריטת רכבים, אתם יכולים לעשות זאת דרך חברה פרטית לגריטה. החברה משלמת לכם על הרכב ומובילה אותו עם משאית למגרש המיועד לפירוק של רכבים. הגריטה נעשתה בעבר על-ידי גופים בחסות המדינה על מנת לצמצם את מספר הרכבים הישנים על הכביש. אך כיום פרוייקט זה אינו קיים עוד ולכן, פניה לחברה פרטית לצורך גריטה של הרכב היא נדרשת במקרה והרכב ישן ואינו יכול לשמש אתכם לנסיעה.  

איך מתמחרים רכב ישן לגריטה?

צוות החברה לפירוק הרכב מכיר היטב את כל סוגי הרכבים הישנים, ויכול לתת לכם הצעת מחיר מיידית בעת הפגישה הראשונה. הבדיקה נעשית באמצעות כללים מסויימים של תעשיית המיחזור ושל תעשיית חלקי החילוף אשר מבצעת חידוש חלקי ישנים לפני הוצאתם למכירה למוסכים ברחבי הארץ לציוד יד שנייה. מה צוות החברה בודק כשהוא מגיע אליכם?
 
- דגם, סוג הרכב ושנת ייצור.
- מצב המנוע.
- המצב המכני הכללי של הרכב.
 
על-פי הבדיקה של חברה לפירוק רכבים, ניתן לקבל הצעת מחיר המתאימה במדוייק למצב הרכב הנוכחי.  

אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה מציע - פירוק רכבים 

מעוניינים שחברה מקצועית תיתן לכם הצעת מחיר לרכב? אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה ישמחו להגיע עד אליכם עם הצעה משתלמת ביותר לקניית הרכב. לא יודעים איך לתמחר את הרכב שלכם? הצוות המקצועי של אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה יתן לכם את המחיר הטוב ביותר בשוק ויוביל עבורכם את הרכב למגרש פירוק הרכבים. 
 

שירותים נוספים

פירוק רכבים
קניית רכבים
פירוק קטנועים
צור קשר
 


לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

phone, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-89

shoshacar@gmail.com

חמדה 15, ראשון לציון

location2, location, map, marker, pin

א'- ה' 08:00-18:00

clock, clock, time, schedule
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

נשמח לעזור ולתת לכם את השירות הטוב ביותר!

לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם