הרכב שלך ההתמחות שלנו

פירוק רכבים בפרדס חנה כרכור 

cogs, cogs, settings, gears, generate, control, options

פירוק רכבים בפרדס חנה כרכור

הרכב שלכם מושבת? תיקון הרכב שלכם יוצא יקר מדי? זה הזמן לקרוא לאנשי מקצוע שיבצעו הערכת שווי לרכב ויקנו אותו מכם בכל מצב מכני בו הוא נמצא. החברה מגיעה אליכם ומבצעת בדיקה מעמיקה לרכב ומספקת לכם הערכה מקצועית במחיר הולם למצב הרכב שלכם. אם אתם גרים באיזור פרדס חנה כרכור, תוכלו להזמין בדיקת שווי לרכב וקנייה מכם של הרכב כמו שהוא לפירוק רכבים ברפדס חנה כרכור, דרך חברה מקצועית המתמחה בפירוק של רכבים ישנים או מושבתים.

בדיקת שווי רכב מושבת או ישן

השלב הראשוני לפני מכירת הרכב שלכם הוא שלב בדיקת שווי הרכב. בין אם זה רכב מושבת ובין אם זה רכב ישן, יש לכם אפשרות להזמין בדיקת שווי רכב לאחרי תקבלו הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת לרכב הישן או המושבת שלכם. בדיקת שווי הרכב מתבצעת על-ידי אנשי מקצוע וניתנת לכם הצעת מחיר לקניית הרכב על-פי מספר פרמטרים קבועים כגון שנת הייצור של הרכב, דגם הרכב ומצב מכני.

מכירת הרכב שלכם לפירוק

השלב השלישי בתהליך הוא מכירת הרכב שלכם לחברת פירוק רכבים. לאחר שהמכונית נבדקה, תוכלו לקבל תשלום על-פי שווי הרכב שלכם ולמסור אותו לחברה לפירוק רכבים אשר תוביל אותו עבורכם למגרש מקצועי למיחזור בו הוא יעבור פירוק וחלקיו ישלחו לשיפוץ או גם כן למיחזור לתעשיות המתכנת השונות הנמצאות בארץ ובחו"ל.

פירוק רכב והובלה למיחזור

אם אתם מעוניינים בשירות מקצועי לבדיקת הרכב שלכם ותמחור ריאלי והולם לסוג הרכב שלכם, צוות חברת אלירן רכבים לפירוק ולנסיעה הוא הכתובת שלכם! צוות חברת אלירן רכבים לפירוק ולנסיעה כולל אנשי מקצוע בתחום הרכב שיידעו לקבוע מחיר מתאים לכל מצב רכב מכל הדגמים. הרכבים של חברת אלירן רכבים לפירוק ולנסיעה עוברים לפירוק, חידוש או מיחזור על-פי מצב הרכב וכך למעשה מונעים פגיעה בסביבה. המיחזור מועבר לתעשיות המתכת והפירוק לתעשיית המוסכים בכל רחבי הארץ.

פירוק רכבים בפרדס חנה כרכור דרך חברת אלירן רכבים לפירוק

שירות פירוק רכבים בפרדס חנה כרכור של צוות חברת אלירן רכבים לפירוק ולנסיעה נחשב לטוב ביותר. לתיאום ביקור של הצוות המקצועי של החברה, חייגו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ותקבלו מענה מהיר ומקצועי לתיאום הפגישה לקניית הרכב ביום ובשעה המתאימים לכם!

שירותים נוספים

פירוק רכבים
קניית רכבים
פירוק קטנועים
צור קשר
 


לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

phone, phone, contact, telephone, support, call

074-764-86-25
074-769-14-89

shoshacar@gmail.com

חמדה 15, ראשון לציון

location2, location, map, marker, pin

א'- ה' 08:00-18:00

clock, clock, time, schedule
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

נשמח לעזור ולתת לכם את השירות הטוב ביותר!

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 074-769-14-89 או 074-764-86-25
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם