הרכב שלך ההתמחות שלנו

פירוק רכבים בחולון 

cogs, cogs, settings, gears, generate, control, options

פירוק רכבים בחולון

גרים בחולון ומחזיקים רכב ישן שלא נמצא בשימוש? היום אתם יכולים לקבל עליו כסף מזומן באופן מיידי על-ידי צוות מקצועי לפירוק רכבים בחולון! גם אם הרכב שלכם מאוד ישן ועם בעיות מכניות, תוכלו לקבל עליו מחיר הוגן ומשתלם ביותר והכל באופן מיידי באותו היום. צוות החברה יגיע אליכם בכל מקום בחולון ויבדוק את מצב הרכב. על-פי מצב הרכב, דגם הרכב ושנת הייצור שלו, תוכלו לקבל הצעה מקצועית.

מגרש פירוק רכבים לעומת

בחיפוש אחר מגרש לפירוק רכבים, אתם תדרשו ברוב המקרים לשלם על הובלת הרכב הישן למגרש הפירוק. כאן אנחנו נותנים לכם את האפשרות להזמין צוות מקצועי לפירוק רכבים שיגיע עד אליכם ויבצע את הבדיקה של הרכב לפני שהוא יקנה אותו מכם.

פירוק מכונית על-ידי חברה מקצועית

לחדש רכב ישן שיהיה ניתן לנסוע עליו או לפרק רכב למיחזור מתכת היא עבודה מורכבת הדורשת אנשי מקצוע מיומנים. דרך חברת אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה, אתם מקבלים שירות עד אליכם בכל מקום בו תהיו עם הרכב. צוות חברת אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה מורכב ממומחים בחידוש רכבים ישנים ופירוק רכבים למיחזור ודרכם תוכלו לקבל את התשלום ההולם ביותר עבור הרכב שלכם.

איך שולחים את הרכב לפירוק?

דרך חברת אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה אתם אינכם צריכים לשלוח את הרכב כלל לפירוק. כל מה שנדרש מכם לעשות הוא להתקשר לצוות החברה ולתאם פגישה של נציג אצלכם בחניה בו נמצא הרכב. צוות החברה יגיע אליכם בשעה וביום המתאימים לכם ויתן לכם הצעת מחיר על הרכב שלכם שלא תוכלו לסרב לה! אם הרכב שלכם חונה בחניה בעיר חולון, צוות חברת אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה ישמח להגיע לכל מקום בחולון בו נמצא הרכב.

פירוק רכבים בחולון דרך חברת אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה

בכל פירוק רכבים בחולון, ישנה עבודה מקדימה חשובה מאוד שבה מבצעים בדיקה מעמיקה של חלקי הרכב והמצב המכני שלו. במקרים מסויימים יהיה ניתן לחדש את הרכב ולהציע אותו למכירה, אך ברוב המקרים חלקי הרכב ימכרו לשיפוץ או למיחזור ויסייעו בדרך זו לשמור על הסביבה. ליצירת קשר עם חברת אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה חייגו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר!

שירותים נוספים

פירוק רכבים
קניית רכבים
פירוק קטנועים
צור קשר
 


לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

phone, phone, contact, telephone, support, call

074-764-86-25
074-769-14-89

shoshacar@gmail.com

חמדה 15, ראשון לציון

location2, location, map, marker, pin

א'- ה' 08:00-18:00

clock, clock, time, schedule
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

נשמח לעזור ולתת לכם את השירות הטוב ביותר!

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 074-769-14-89 או 074-764-86-25
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם