הרכב שלך ההתמחות שלנו

פירוק רכבים בהרצליה 

cogs, cogs, settings, gears, generate, control, options

פירוק רכבים בהרצליה

עשיתם תאונה עם הרכב? הרכב במצב טוטאל לוס? זה הזמן למכור את הרכב לפירוק! אם אתם גרים באיזור הרצליה, תוכלו להזמין פירוק רכבים בהרצליה ולהינות משירות עד הבית לבדיקת שווי הרכב וקנייה של הרכב שלכם במקום. השירות הוא יעיל ומהיר ואתם יכולים לקבל תשלום במזומן מהחברה לפירוק רכבים. גם אם הרכב שלכם במצב מכני גרוע מאוד ותיקון הרכב אינו משתלם לכם, עדיין תוכלו להרוויח עליו כסף כאשר אתם מוכרים אותו לפירוק.

מכירה של רכב לפירוק ומיחזור

רכבים במצב מכני טוטאל לוס לאחר תאונה, יכולים לעבור לפירוק במידה והחלקים שלהם ניתנים לשיפוץ ולמכירה. חלקים מסויימים ברכב לאחר תאונה יכולים להיות שמישים או ניתנים לתיקון עבור מוסכים. אם כן, הרכב שלכם שווה כסף ואת הכסף הזה אתם יכולים לקבל במזומן באופן מיידי במקום! התשלום נעשה במזומן ישירות לכיס שלכם ואתם נהנים משירות מצויין ומחירים מצויינים גם במצבים קיצוניים של טוטאל לוס.

קניית רכב מושבת בהרצליה

לעיר הרצליה תוכלו להזמין שירות עד הבית לבדיקת הרכב לפני פירוק. הרכב שלכם יעבור בדיקה מדוקדקת על מנת לבחון את המצב המכני שלו. לאחר שתקבלו הצעת מחיר תוכלו למכור את הרכב ולהיפטר ממנו באופן מיידי. רכבים מושבתים יכולים להישאר בחניה חודשים רבים ובעלי הרכב יכול לקבל על כך קנסות בטווח הארוך. אם כן, הדרך הטובה ביותר להיפטר מהרכב המושבת שלכם הוא להעביר אותו לפירוק או למיחזור רכבים דרך חברה מקצועית.

כמה אפשר לקבל על רכב ישן בהרצליה?

פירוק רכבים בהרצליה הכי משתלם לעשות עם צוות חברת אלירן רכבים לפירוק ולנסיעה הנחשבת לחברה המובילה כיום בתחום. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מיומנים אשר יבדקו את הרכב שלכם ויעניקו לכם תמחור הוגן ביותר בכדי לקנות מכם את הרכב בכל מצב מכני בו הוא נמצא.

חברת אלירן רכבים לפירוק ולנסיעה מציעה - פירוק רכבים בהרצליה

צוות חברת אלירן רכבים לפירוק ולנסיעה מזמין אתכם להצטרף למאות לקוחות מרוצים מהרצליה אשר מכרו את הרכב הישן שלהם במחיר משתלם. חברת אלירן רכבים לפירוק ולנסיעה מציעה לכם שירות מעולה עד הבית הכולל בדיקת הרכב והצעת מחיר לקניית הרכב שלכם מכם במקום.

שירותים נוספים

פירוק רכבים
קניית רכבים
פירוק קטנועים
צור קשר
 


לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

phone, phone, contact, telephone, support, call

074-764-86-25
074-769-14-89

shoshacar@gmail.com

חמדה 15, ראשון לציון

location2, location, map, marker, pin

א'- ה' 08:00-18:00

clock, clock, time, schedule
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

נשמח לעזור ולתת לכם את השירות הטוב ביותר!

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 074-769-14-89 או 074-764-86-25
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם