הרכב שלך ההתמחות שלנו

פירוק רכבים בגדרה 

cogs, cogs, settings, gears, generate, control, options

פירוק רכבים בגדרה

אחזקה של רכב ישן לעיתים רבות אינה משתלמת ובמידה והרכב הישן אינו תקין ובמצב מכני גרוע, מומלץ לשלוח את הרכב לפירוק. אם אתם גרים באיזור גדרה, יש לכם אפשרות למכור את הרכב שלכם למיחזור ולקבל על הרכב שלכם תשלום מיידי במזומן. פירוק רכבים בגדרה מתבצע על-ידי צוות מקצועי המתמחה בהערכת שווי רכב והעברתו לפירוק ומיחזור.

פירוק של רכבים ישנים

אם הרכב שלכם נמצא על הכביש כבר מעל ל-20 שנה, כדאי שתחשבו על שליחת הרכב לפירוק. פירוק של רכבים ישנים היא משתלמת עבור כולם – בעל הרכב מרוויח כסף מזומן, הרכב הישן לא יתפוס מקום חנייה והמיחזור של הרכב יעזור לסביבה. ברגע שאתם מוכרים רכב ישן לפירוק את חוסכים בצורה משמעותית את הזיהום שהרכב הישן שלכם יכול ליצור במידה והוא

שליחת רכב ישן למיחזור

מיחזור של רכבים היא אחת הפעולות החשובות ביותר בשמירה על הסביבה. מכיוון שבכל יום מאות רכבים בישראל יורדים מהכביש בגלל התיישנות, הדרך היחידה למנוע מרכבים ישנים לזהם את הסביבה היא על-ידי פירוק הרכבים ומיחזור של חלקי המתכת ברכב.

בכמה אפשר למכור את הרכב לפירוק?

מכירת רכב לפירוק נעה בין כמה מאות שקלים לכמה אלפי שקלים הכל תלוי בסוג הרכב, בשנת הייצור שלו ובמצב החלקים הפנימיים של הרכב. באיזור העיר גדרה תוכלו להזמין שירות פירוק לרכבים ולקבל סכום הולם ומשתלם על הרכב שלכם. לקבלת השווי הגבוה ביותר, מומלץ לכם לפנות לצוות המקצועי של חברת אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה, המביא איתו ניסיון רב בהערכת שווי רכב ישן. חשוב לדעת כי מגרשי פירוק רכבים יכולים למעשה לפרק כל סוג רכב ולהעביר את חלקיו למיחזור ועל כן אתם יכולים להרוויח אם בבעלותכם רכב ישן שלא ניתן למכירה בשוק הרכבים הפרטי.

פירוק רכבים בגדרה עם חברת אלירן רכבים לפירוק ולנסיעה

בכדי להרוויח מהמיחזור של הרכב שלכם, כדאי לכם להזמין שירות מקצועי להערכת שווי הרכב ושליחה שלו למיחזור. פירוק רכבים בגדרה מתבצע עם חברת אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה הנחשבת לאחת החברות המובילות כיום בתחום. צוות חברת אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה מעניק שירות אישי ומקצועי למאות לקוחות בכל השנה המבקשים למכור את הרכב הישן שלהם למיחזור.

שירותים נוספים

פירוק רכבים
קניית רכבים
פירוק קטנועים
צור קשר
 


לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

phone, phone, contact, telephone, support, call

074-764-86-25
074-769-14-89

shoshacar@gmail.com

חמדה 15, ראשון לציון

location2, location, map, marker, pin

א'- ה' 08:00-18:00

clock, clock, time, schedule
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

נשמח לעזור ולתת לכם את השירות הטוב ביותר!

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 074-769-14-89 או 074-764-86-25
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם