הרכב שלך ההתמחות שלנו

פירוק רכבים באשקלון 

cogs, cogs, settings, gears, generate, control, options

פירוק רכבים באשקלון

הרכב שלכם בן 20 שנה ויותר? הרכב עבר תאונה טוטאל לוס? זה הזמן למכור אותו לפירוק! אם אתם גרים באיזור העיר אשקלון והסביבה, יש לכם אפשרות להזמין עד הבית שירות בדיקת שווי הרכב שלכם וקנייה שלו על-ידי צוות מקצועי של חברה לפירוק רכבים באשקלון. התמחור של הרכב שלכם נקבע על-פי דגם הרכב, שנת הייצור שלו, מצב מכני ומצב החלקים הפנימיים שלו. למעשה כל חלק ברכב יכול להימחר או לעבור מיחזור לייצור בתעשיית המתכת בישראל ובעולם. אם כן, הרכב שלכם שווה כסף! ואם הוא נמצא כרגע בחניה ותופס מקום, זה הזמן להרוויח ממנו כסף.

פירוק רכבים ישנים וטוטאל לוס

רכבים אשר עברו תאונת טוטאל לוס ואינם כשירים לעלות על הכביש, יכולים גם הם להימכר לחברה לפירוק רכבים. אם הרכב שלכם במצב טוטאל לוס לאחר תאונה, יש לכם אפשרות להרוויח עליהם כסף ובצורה קלה ומהירה והכל במזומן! צוות החברה לקניית רכבים לפירוק, מגיע אליכם לבדיקת הרכב בצורה מעמיקה ומקצועית וביצוע הערכת השווי גם במצב של רכב טוטאל לוס בכל שנת ייצור גם לרכבים יחסית חדשים.

שליחת רכב למגרש מיחזור רכבים

בעיר אשקלון תוכלו לקבל שירות מקצועי להובלה של הרכב שלכם לפירוק רכבים באשקלון. פירוק הרכב מתבצע במגרש מקצועי למיחזור רכבים ממנו מועברים כל חלקי המתכת של הרכב לתעשיית המתכות בישראל ובמדינות נוספות בעולם.

כמה אפשר לקבל על רכב ישן?

שאלת השאלות – כמה מקבלים על רכב ישן או רכב טוטאל לוס? כאמור, את שווי הרכב שלכם תוכלו לדעת רק לאחר בדיקה מקצועית של חברה לקניית רכבים לפירוק. החברה המקצועית ביותר לקניית רכבים לפירוק היא חברת אלירן רכבים לפירוק ולנסיעה המביאה איתה ניסיון רב וידע עצום בתחום. צוות חברת אלירן רכבים לפירוק ולנסיעה יידע לבצע הערכה מקצועית לשווי הערך שלכם ולספק לכם את התשלום במקום באופן מיידי ובמזומן. צוות החברה פועל בכל רחבי הארץ והוא מספק שירות למאות לקוחות המעוניינים למכור את הרכב הישן או המושבת שלהם.

חברת אלירן רכבים לפירוק ולנסיעה מציעה פירוק רכבים באשקלון

חברת אלירן רכבים לפירוק ולנסיעה מציעה לכם שירות עד הבית של צוות מיומן ומקצועי המביא איתו ניסיון וידע חשוב בבדיקת הרכב שלכם לפני פירוק. התקשרו עכשיו ותקבלו שירות ברמה הגבוהה ביותר!

שירותים נוספים

פירוק רכבים
קניית רכבים
פירוק קטנועים
צור קשר
 


לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

phone, phone, contact, telephone, support, call

074-764-86-25
074-769-14-89

shoshacar@gmail.com

חמדה 15, ראשון לציון

location2, location, map, marker, pin

א'- ה' 08:00-18:00

clock, clock, time, schedule
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

נשמח לעזור ולתת לכם את השירות הטוב ביותר!

לקבלת פרטים והצעת מחיר חייגו 074-769-14-89 או 074-764-86-25
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם