פירוק קטנועים

cogs, cogs, settings, gears, generate, control, options
אנשים רבים מעדיפים נסיעה בקטנוע על פני מכונית. מדובר בכלי רכב קטן ויעיל, שיש לו יתרונות רבים – בעיקר כאשר גרים בעיר צפופה שיש בה בעיית חניה. קל למצוא מקום חניה לקטנוע והוא כלי רכב שניתן לנהוג בו בקלות.

אך כמו כל רכב, גם קטנועים מצריכים עלויות של תיקון ואחזקה. כאשר הקטנוע שלכם הוא כבר ישן ומתחיל לגלות סימנים של בעיות הצצות לעיתים קרובות – הגיע הזמן למכור אותו ולעבור לכלי הרכב הבא.

בעלי קטנועים יודעים שקשה למכור קטנוע שיש בו בעיות מכניות ואולי עבר גם תאונה או שתיים. לכן, הפתרון ש
אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה מציע הוא מכירת הקטנוע לפירוק.

כאשר מוכרים קטנוע לפירוק עושים זאת על מנת למצוא את הפתרון המהיר ביותר לקטנוע שכבר אינו מתפקד כהלכה. לכן כדאי במצב כזה לפנות אלינו – ל
אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה.

אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה היא חברה המתמחה בקניית רכבים לפירוק – כולל קטנועים מכל סוג. אנחנו מתחייבים להציע מחירים משתלמים מהטובים בשוק, ולהעניק לכם את השירות המהיר והיעיל ביותר, על מנת שתוכלו למצוא פתרון לקטנוע הישן שלכם.

קטנוע הוא כלי רכב שמחירו נמוך בהרבה ממכונית, אך גם עליו אפשר לקבל הצעת מחיר טוב מחברה מנוסה כמו
אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה. אנחנו מתחייבים לתת הצעת מחיר מהכדאיות בשוק ולכן כדאי לכם לא לבזבז עוד זמן ולפנות אלינו עוד היום.

אנחנו לא עושים שום בדיקה לקטנוע וקונים אותו בכל מצב שהוא לא נמצא. התשלום מתבצע תמיד במזומן ועל המקום.  אנחנו לא רוצים שתבזבזו זמן יקר על בדיקות. אנחנו מבינים שחשוב לכם לבצע את תהליך המכירה בזמן הקצר ביותר ולקבל את התמורה הרבה ביותר האפשרית.

בזה בדיוק
אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה מתמחים. יש לנו ניסיון רב בקניית קטנועים לפירוק. לכן כל תהליך התשלום והעברת הבעלות נעשה בזריזות וביעילות. על מנת לפרק קטנוע יש צורך בתהליך בירוקרטי מול משרד התחבורה. אנחנו נבצע את התהליך הזה, לאחר שהעברת הבעלות הושלמה ואתם קיבלתם במזומן את הכסף עבור הקטנוע שלכם.

שירותים נוספים

פירוק רכבים
קניית רכבים
פירוק קטנועים
צור קשר
 


לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

phone, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-89

shoshacar@gmail.com

חמדה 15, ראשון לציון

location2, location, map, marker, pin

א'- ה' 08:00-18:00

clock, clock, time, schedule
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

נשמח לעזור ולתת לכם את השירות הטוב ביותר!

לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם