פינוי רכבים ישנים

cogs, cogs, settings, gears, generate, control, options
ניתן לראות כי בשנים האחרונות בישראל שירותי פינוי רכבים ישנים הפכו להיות מבוקשים ונפוצים במיוחד בקרב ישראלים רבים. חברת אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה מתמחה בשירותי פינוי רכבים ישנים, ומגיעה עד אליכם לפנות את הרכב באמצעות שירות גרר מקצועי ואמין. למעשה, פינוי רכבים ישנים מיועד עבור רכבים ישנים, אשר עברו תאונה או נמצאים במצב מכני לא טוב ואין להם יותר שימוש. פינוי רכבים ישנים מתאים גם עבור רכבים אשר עומדים שנים בחניה ללא טסט וללא שימוש תקין. אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה הינה חברה מקצועית ומנוסה אשר מתמחה בשירותי קניית רכבים ישנים, קונה מכוניות ישנות, קניית אוטו ישן וקונה רכבים מסוגים שונים לנסיעה ולפירוק. 

קניית רכבים ישנים

קניית רכבים ישנים מתאימה עבור כל מי שמחזיק ברכב אינו כשיר לנסיעה. בדרך כלל, לאחר הקנייה, רוב חלקי הרכב ישמשו כחלקי חילוף. כמו כן, כיום ישנו ביקוש גבוה במיוחד לברזל, מה שמשפיע לחיוב על איכות הסביבה. מדובר על תהליך מורכב אשר דורש מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, לצד מיומנות וידע רב בתחום, זאת על מנת להבטיח תוצאה טובה ללא נזק. כאשר מדובר על רכב שעבר תאונה של טוטאל לוס, בדרך כלל הרכב ימעך, ויעשה את דרכו אל עבר מחזור הברזל. 

קונה מכוניות ישנות

חברת אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה קונה מכוניות ישנות מכל הסוגים לנסיעה ולפירוק. במידה ויש לכם רכב ישן, אשר עומד בחניה ללא תזוזה, הן בעקבות העדר טסט, והן בעקבות בלאי, בעיה טכנית ועוד, אנחנו הכתובת עבורכם. חברת אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה שמחה לעמוד מאחורי קהל לקוחות מרוצה, אשר מצא פתרון עבור הרכב הישן שלו. 

קניית אוטו ישן 

קניית אוטו ישן הינו שירות אשר הפך בשנים האחרונות למבוקש במיוחד. מדובר על שירות חשוב במיוחד אשר מצליח להוריד רכבים ישנים רבים מהכביש ובכך למנוע זיהום אוויר ולעלות את הבטיחות בכבישים. אם יש בבעלותכם אוטו ישן, אשר לא יכול לשרת אתכם יותר, אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה היא הכתובת עבורכם. חשוב לזכור כי אחזקה של רכב ישן הינה יקרה במיוחד, ופעמים רבות עולה יותר מערך הרכב עצמו. מומלץ לבחור בחברה מורשית על פי תקנות משרד התחבורה אשר מתמחה בתחום קניית רכבים, ויכולה להבטיח לקנות ממכם את הרכב הישן במהירות ובמקצועיות. 

שירותים נוספים

פירוק רכבים
קניית רכבים
פירוק קטנועים
צור קשר
 


לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

phone, phone, contact, telephone, support, call

074-769-14-89

shoshacar@gmail.com

חמדה 15, ראשון לציון

location2, location, map, marker, pin

א'- ה' 08:00-18:00

clock, clock, time, schedule
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

נשמח לעזור ולתת לכם את השירות הטוב ביותר!

לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם